Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Náš tým

Mgr. Alena Klimková

Vystudovala obor tělesná výchova na Ostravské univerzitě. Do roku 2009 pracovala jako odborná asistentka katedry TV VŠB TUO. Více než 20 let vede lekce různých forem aerobního cvičení. Je ředitelkou Ostravského aerobik maratónu, který je významnou akcí v regionu. Organizuje oblíbené aktivně-relaxační víkendy pro ženy i muže a letní i zimní sportovní pobyty. Je lektorkou seminářů a workshopů aerobního cvičení a lekcí Body and Mind. Ve svých hodinách stepu, bodystylingu, bosu, pilates a power jógy rozdává lidem radost z pohybu a energii do jejich dalších činností a aktivit. Její největší odměnou je spokojenost klientů a jejich úsměv na tvářích.

alena
 

Ing. Iva Palatová

Je absolventkou Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě, obor Sportovní management. Jako studentka se aktivně účastnila letních outdoorových a zimních kurzů. Po ukončení studia se podílela na organizaci takto zaměřených sportovních aktivit. Jako bývalá aktivní hráčka tenisu byla několik let součástí trenérského týmu tenisové školy. Závodně hrála florbal a v současné době se rekreačně věnuje více sportům. Své bohaté zkušenosti a poznatky z profesionálního i rekreačního sportu využívá ve své každodenní práci, ale také při organizaci a vedení vzdělávacích a sportovních aktivit (činností, akcí).

iva
 

Mgr. Anna Wolfová

Na Ostravské univerzitě absolvovala obor český jazyk – výtvarná výchova. Po ukončení studia působila jako učitelka na ZŠ v Orlové. Výborné pedagogické schopnosti a znalosti z oboru psychologie uplatnila ve svém následném zaměstnání jako lektor nových zaměstnanců - nováčků. Od roku 2006 je personalistkou. V této profesi využívá své dlouholeté praktické zkušenosti a odborné znalosti získané praxí i neustálým vzděláváním. Je ženou velmi kreativní, nápaditou, s nesmírným estetickým cítěním, což jistě souvisí s vystudovaným oborem. Ve volném čase ráda sportuje. K nejoblíbenějším sportovním aktivitám patří lyžování a badminton. Byla členkou organizačního týmu při přípravě cyklistických závodů pro děti a mládež.

anna
 

Margareta Skácelová

Je absolventkou SŠ Telekomunikační v Ostravě. Pět let úspěšně vykonávala funkci ředitelky supermarketu. Od roku 2006 pracuje jako poradce v oblasti personalistiky a vzdělávání. Mezi její koníčky patří psychologie a esoterika. V těchto oborech se neustále vzdělává, navštěvuje školení a semináře. Ráda poznává přírodní krásy pěšky i ze sedla svého oblíbeného kola, miluje pobyt v horách, ráda sjíždí na raftech divoké řeky a hraje výborně badminton. Několik let aktivně pomáhala organizovat letní dětské tábory.

margareta
 

AKTUALITY

17.-19.9.2021

Jógový víkend - Holzberg

Překrásné prostředí bývalé hájovny Holzberg, bio farma, vynikající jídlo, parádní bazén, wellnes, zahrada, sály na cvičení,...to vše nás čeká koncem léta v překrásném jesenickém předhůří. Cvičení různých forem jógy, relaxace, mnoho hub v lesích, povídání, zpívání...po roce opět na toto kouzelné místo!


18.-22.8.2021

Vysočina - rodinky :-)

Ani kovid nás žádný rok nezastavil a opět prožijeme spolu překrásných, veselých, nabitých vším možným, 5 dnů a 4 večery a noci :-) Těšíme se na "fšecko"!


11.-13.6.2021

RUSAVA - víkend pro ženy

Víkend plný pohybu - joga, bodybalance, kruháček, výšlap na Hostýn, plavání, saunování,...a také relaxace - wellness, povídání, zpívání, společenských her,.. je připraven! Do třetice všeho dobrého - potřetí přeložen. Covid nás již nezastaví:-)!


11.-13.9.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009