Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Aktuality

22.-24.5.2020

Jarní víkend na Rusavě

Překráná příroda Hostýnských vrchů, jógové lekce, kruhový trénink, bodywork, masáže, bazén, vířivka, sauna, zpívánky, společenské hry a trénink břišních svalů smíchem zažijete na jarním víkendu na Rusavě!


24.-26.4.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


Přejeme Vám příjemné adventní dny, vánoční svátky prožité co nejvíce v klidu a pohodě s Vašimi blízkými a do nového roku 2020  zdraví, štěstí, sílu, úsměvy, objetí  a naplno prožitý každý den!


31.11-1.12.2019

Mikulášský víkend na Kamzíku

Krásně rekonstruovaný hotel Kamzík nás již podesáté přivítá na přelomu listopadu a prosince  na našem tradičním víkendu, plném sportovních i relaxačních aktivit. V neděli určitě přijdou i Mikuláš, andělé a čertíci s nadílkou!


4.-6.10.2019

Baboletní víkend

V příjemném  prostředí hotelu  FREUD  v Ostravici nás čeká pohodový víkend s výbornou polopenzí, klidným i dynamickým cvičením, výšlapy  a veselými večírky :-)!
14.-18.8.2019

Vysočina - rodinky s dětmi

Letošní ročník ve stylu HIPPIES! Už se těšíme na všechny malé i velké hipísačky a hipísáky :-)!


24.-26.5.2019

Davidův mlýn - relax víkend

Naše tradiční místo překrásného okolí Kružberské přehrady s nádherným sálem na různé formy jógování :-). Z Ostravy na kolech nebo autem - jak se komu bude chtít..

info: alena.klimkova@seznam.cz


12.-14.4.2019

Jarní víkend na Rusavě

Poprvé v Hostýnských vrších strávíme víkend plný pohybu - ranní jógy, turistiky na Hostýn, trošku posilování - a příjemného vzájemného povykládání, hraní a zpívání...

info: alena.klimkova@seznam.cz


Děkujeme Vám všem,  se kterými jsme v roce 2018 prožili příjemné, veselé, nezapomenutelné dny na víkendech a dalších akcích. Přejeme Vám pevné zdraví, kupu štěstí, vzájemnou lásku a úctu a nezapomenutelné chvíle v roce 2019!


30.11.-2.12.2018

Mikulášský víkend

Domácké prostředí rekonstruovaného hotelu Kamzík v Karlově bylo - jako už 10 let  :-)! - naší úžasným zázemím. Napdl nám sníh, přišel jako každý rok Mikuláš, čert i anděl a vše bylo opět báječné a veselé...


12.-14.10. 2018

Hrubá voda - podzimní víkend

Poprvé nové místo - Oderské vrhy, příjemný hotel Hrubá voda. Připraveny jsou nejen různé formy jogy, ale i jednoduchý  retrodance aerobik :-), kruhový trénink, vycházky, masáže, zpívánky,... a další překvapení.

více info:

alena.klimkova@seznam.cz


21.-23.9.2018

Davidův mlýn - relax víkend

Podzimní rovnodennost přivítáme na našem oblíbeném Davidově mlýně. Kdo chce, jede na kole z Ostravy a všechny čekají lekce různých jógových i nejógových  cvičení vevnitř i venku (podle počasí) , bazén, brouzdání trávou a po kamínkách...."nasávání" klidu a pohody  s milými lidmi okolo sebe.

Více info:
alena.klimkova@seznam.cz


15.-19.8.2018

Vysočina - rodinky

Tradiční pobyt v kouzelném okolí Milovského rybníka. Hry, lezení, cykloturistika, ...letos s tématikou námořnickou :-)!


18.-20.5.2018

Víkend v Beskydech

V příjemném hotelu Freud v Ostravici nás čeká víkend s různými formami jógy, Port de Bras, cyklistika (tam i zpět na kolech po cyklostezce Ostrava-Ostravice), výšlapy (Lysá , Smrček, Smrk..)

Více info:
Alena.klimkova@seznam.cz


13.-15.4.2018

Jarní víkend na KAMZÍKU

V nově rekonstruovaném hotelu Kamzík v Karlově (recepce, bazén, wellness) jsme pro Vás připravily lekce pomalé - ranní jógování, ale i dynamické - např. se těšte na retro double aerobic :-)! Zařádíme si v bazénu, připraven je výborný masér z lázní Jeseník s širokou nabídkou masáží a procedůr..

Více info: alena.klimkova@seznam.cz


5.-7.1.2018

Novoroční víkend v Malenovicích

Krásná dřevěná útulna bude již třetím rokem naším zázemím pro cvičení, zpívání, tancování, nadělování, radování, řádění, povídání....?


Ať Vás na Vaší cestě rokem 2018 provází ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKA,  úsměv na tváři a dobří lidé.
Děkujeme Vám za příjemné a nezapomenutelné chvíle prožité  s Vámi na víkendech a akcích s rodinkami.
Máme Vás rádi a těšíme se na zážitky v novém roce.


6.-8.10.2017

Podzimní víkend - Neptun

Babí léto v Jeseníkách je kouzelné každým rokem. Těšíme se opět do téměř domácího prostředí hotelu Neptun v Malé Morávce na různé formy cvičení, na masáže s Ivonkou, pedikůru, vycházky, zpěvy a třeba jen  na takové příjemné lelkování...


9.-13.8.2017

Vysočina pro rodinky s dětmi

Tradičních pět parádních dnů v areálu penziónu Solitary a jeho okolí na kolech, na skalách, pěšky, během, skokem, letem :-)?

A letošní téma? Večerníčkové rodinky - hraní a klání ! Těšte sééééé!


26.-28.5.2017

Víkend Body and Mind

Na kole či autem na Davidův mlýn! Kouzelné prostředí, krásný sál na různé podoby jógy, horolezení ?, dobré vínko, zpívánky...vše a mnohem více na našem oblíbeném místě :-)!

info: alena .klimkova@seznam.cz31.3.-2.4.2017

Jarní víkend na Kamzíku

Tento víkend si užijete  dynamické i pomalé cvičení! Rána patří  józe, večery -  bodystyling, dance, double, ...v průběhu pobytu také aquaerobik, bowling, výšlap do krásné přírody Jeseníků, sauna a kdoví co ještě :-)!

info: alena.klimkova@seznam.czDěkujeme Vám všem, kteří s námi jezdíte a prožíváme společně příjemně akční víkendy, pobyty s dětmi a také si zasoutěžíte na Hájeckém  Baby cupu.

Přejeme Vám klidný adventní čas a do nového roku 2016 ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ a nezapomenutelné společné zážitky.


22.-24.1.2016

V novém roce do kondice

Malebná roubenka v Malenovicích bude naše základna pro tradiční novoroční víkend, kde nás v jeho průběhu čeká ještě jeden štědrý večer  se zpěvem koled a rozdáváním dárečků, cvičením, běžkováním nebo turistikováním (podle rozmaru počasí :-))..a mnoha dalšími překvapeními.


10.-14.8.2016

Vysočina - rodinky s dětmi

Už se zase blíží...Vysočináááá! Letos máme téma - pravěk! Horolezení, cykloturistikoromantika po kouzelném kraji okolo Milovského rybníka, hry, zpěvy, koupání a radování...to vše a ještě více je náš vysočinský pobyt :-)


27.-29.11.2015

Mikulášský víkend

Rok utekl jako voda, děti jsou o rok starší, nové přišly na svět :-)..a my jedeme zase na Kamzík za Mikulášem, andělem a čertem! Pestrý  program pro  malé i velké, tak neváhejte a jeďte s námi na hory!


27.-29.5.2016

Víkend Body and mind

Do nedávno rekonstruovaného hotelu FREUD v Ostravici dojedeme na kolech po cyklostezce z Ostravy (dobrovolné :-)). Neboť outdoorové aktivity budou náročnější - cyklo a výšlapy na vrcholy, indoorové aktivity budou pomalejší - creativejoga, powerjoga, port de  bras, overbally, joga prstů, acrojoga,...společné večery :-)...a domů opět cyklisté na kolech!

Info: alena.klimkova@seznam.cz22.-24.4.2016

Tradiční jarní víkend

Po roce opět Horní Lomná a hotel Excelsior - jeho útulné dřevěné chaty! Loni se nám tam velmi líbilo. Co Vás čeká? Rychlejší i pomalé formy cvičení - powerjoga, port de bras, kruhový trénink, dance, bodywork, výšlap na Slavíč, masáže, večery s kytarou...

info: alena.klimkova@seznam.cz


Děkujeme všem, kteří s námi v roce 2016 strávili veselé a příjemné víkendové pobyty. Přejeme Vám klidný čas adventní, vánoční svátky prožité s nejmilejšími lidmi v příjemné atmosféře kouzelných vánoc. ZDRAVÍ a ŠTĚSTÍ ať se Vás drží po celý rok 2017!


16.-18.9.2016

Podzimní víkend

Baboletní víkend si užijeme opět na Neptunu! Budeme si užívat sebe, cvičení - pomalé i rychlejší, tůry, kolo, masáže, pedikůru, zpěvy a kdoví co ještě :-) Těšte se!


2.-4.12.2016

Mikulášský víkend

Pro rodinky s dětmi je připraven víkend plný zábavy, her a jako každý rok  mikulášská nadílka pro děti (i dospělé)! Těšte se na Mikuláše, čerty i anděla :-)13.-15.11.2015

Podzimní víkend na Neptunu

Po delší době se vracíme opět na Neptun, kde máme 2 sály na cvičení a příjemný personál. Energii a radost v podzimních dnech Vám dodá pestrý pohyb - powerjoga, creative joga, port de bras, kruhový trénink, dance aerobik, chůze v podzimně zbarvené přírodě, masáže, manikůra, pedikůra, sauna.... a nejvíce setkání s milými lidmi!

info: alena.klimkova@seznam.cz


16.-18.10.2015

Víkend v Beskydech

Ve spolupráci s Luckou Křetínskou si v  nově zrekonstruovaném hotelu Freud v Ostravici výborně zacvíčíme,  vyšlápneme na Lysou horu a večer vesele pobavíme.

Neváhejte a pojeďte s námi :-)!

Více informací: Lucka Křetínská  ceslik@seznam.cz


12.-16.8.2015

Vysočina - rodinky s dětmi

Krása Vysočiny nás opět po roce přivítá od 12.8. Letos téma - indiáni a kovbojové. Horolezení, cykloturistikoromantika po kouzelném kraji okolo Milovského rybníka, hry, zpěvy, koupání a radování...to vše je náš vysočinský pobyt :-)


22.-24.5.2015

Davidův mlýn - Víkend Body and Mind

Powerjoga, creative joga, Port de Bras, overbally, cyklistika, horolezení, keramická dílna, rybolov, grilování...a další překvapení Vás čekají na tradičním víkendu v kouzelném prostředí Davidova mlýna!

info: alena.klimkova@seznam.cz


17.5.2015

Hájecký Baby Cup

170 dětí máme již přihlášeno na 5. ročník Hájeckého Baby cupu! Závodí všechny děti od 0 do 10 let...odrážedla, first biky, kola, ...Bohatý doprovodný program...parádní tradiční akce pro děti i rodiče :-)!

info: www.sokolicihaj.blog.cz


17.-19.4.2015

Jarní víkend pro ženy

Poprvé jedeme do krásných chat hotelu  Excelsior v Horní Lomné http://www.excelsior-hotel.cz/cs/. Kdo má rád  dynamické formy cvičení - kruhový trénink,y bodystyling, dance, ale i příjemné protažení power jogou,...neváhejte a pojeďte s námi!

info: alena.klimkova@seznam.cz


16.-18.1.2015

V novém roce do kondice!

Letos vyrazíme přivítat nový rok  na parádní běžecké trasy Velkých Karlovic. Ráno a večer nás čeká power joga, creative joga, port de bras a během dne vyrážíme na běžky :-). Večer přijde ježíšek a v sobotu nás čeká retro kino...Těšte se do krásného prostředí hotelu Kyčerka!

info:  alena.klimkova@seznam.cz


17.-19.1.2014

Tradiční víkend V novém roce do kondice!

V lednu vyrážíme opět směr Karlov - běžky, sjezdovky, powerjoga, port de bras, ...sauna, štědrý večer,  masopust ...vše od pátku do neděle...hurá do roku 2014 :-)!


info:  alena.klimkova@seznam.cz


14.-18.8.2013

Vysočina pro rodinky s dětmi

Počtvrté se v létě vydáme na prodloužený víkend do nádherné vysočinské přírody..cyklistika, lezení, netradiční hrátky pro děti i rodiče, ranní powerjoga, večerní zpívání, ...a tak :-)

Informace: alena.klimkova@seznam.cz


11.-13.10.2013

Víkend pro ženy

Ve spolupráci s Luckou Křetínskou pořádáme víkend se cvičením rychlých i pomalých forem, cyklistikou a in line bruslením v nádherném prostředí Velkých Karlovic - hotel Miloňov.

info: alena.klimkova@seznam.cz


24.-26.5.2013

Víkend Body and A Mind

Cyklistika, turistika, adrenalinové centrum, rybolov, keramická dílna, horolezení, saunování  a  především ranní a večerní cvičení power yogy, creative yogy, port de bras, balance v nádherném sále s vyhřívanou podlahou jsme pro Vás připravily již potřetí v kouzelném prostředí Davidova mlýna u Kružberku.

Informace: alena.klimkova@seznam.cz


1.-3.11.2013

Víkend BODY and MIND - podzim

Pojeďte si odpočinout a načerpat sílu a enrgii do podzimních dnů na tradiční víkend pomalých forem s wellness procedůrami do příjemného prostředí hotelu DUO na Horní Bečvě.

info: alena.klimkoéva@seznam.cz


29.11.-1.12.2013

Mikulášský víkend pro rodinky s dětmi

Již pátý ročník tradiční veselé akce plné zábavy pro děti i dospěláky! Krásné Jeseníky a již skoro domácký hotel Kamzík, mikuláš, čert, anděl, nadílka a velká mikulášská párty!

Více info: alena.klimkova@seznam.cz


4.-6.4.2014

Jarní víkend - Jeseníky

Po delší době jedeme na jaře na Neptun, kde Vás čekají dva sály na cvičení, příjemné ubytování a krásná sauna. Co s Luckou Kubáčovou připravujeme?Dance, bodywork, kruhový trénink, ranní powerjoga, creative yoga, overbally, port de bras. Výborná masérka Ivonka Mizerová bude opečovávat Vaše těla, nožky a nehtíky na rukou šikovná nehtařka a pedikérka.

více info: alena.klimkova@seznam.czKlidný adventní čas, příjemné zastavení se.... krásné a veselé vánoční svátky a přivítání roku 2014.  Přejeme Vám zdraví, lásku, štěstí a úsměv na tváři!


30.5.-1.6.2014

Body and mind víkend

Kdo může na kole, tak v pátek dopoledne vyrážíme krásnou trasou směr Kružberk. V Davidově mlýně prožijeme víkend na kolech, s horolezením, cvičením pomalých forem v příjemném sále, večerní grilování vynikajích ryb z místních rybníků, luxusní ubytování v apartmánech, koupání v novém bazénu..??


18.5.2014

Hájecký BABY CUP

Přijďte si dětmi zazávodit na odrážedlech (nejmenší)  a kolech! Již čtvrtý ročník je připraven pro všechny nadšence kol u Sokolovny v Háji ve Slezsku.Krásná trika pro každé dítě, poháry a medaile ve všech kategoriích, další ceny sponzorů! Závod je připraven i pro rodiče :-). V neděli prostě přijedte a Vaše děti si užijí s Vámi parádní den!

více informací  na www.sokolicihaj.blog.cz


20.-24.8.2014

Vysočina - rodinky s dětmi

Jako každý rok vyjedeme také letos koncem srpna  na známé oblíbené místo na Vysočině u Milovského rybníka do kouzelné přírody. Zařádit si a užít parádní prodloužený víkend!

Program je bohatý pro děti i rodiče - od cyklistiky, horolezení, soutěží atd ve dne až po večerní a noční zábavu:-).. Těšíme se na všechny staré i nové tváře!

více info: alena.klimkova@seznam.cz31.10.-2.11.2014

Podzimní víkend pro ženy DUO

Po roce se vracíme znovu do příjemného prostředí hotelu DUO na Horní Bečvě.

Program je jako vždy pestrý - cvičení powerjogy, Port de Bras, bodyworku, country dance, kruhový trénink, atd..výšlapy na okolní vrcholy, wellness procedůry, večírky..

Info:alena.klimkova@seznam.cz


28.-30.11.2014

Mikulášský víkend pro rodinky s dětmi

Hotel Kamzík v Jeseníkách přivítá nejen  Mikuláše, čerta i anděla, ale především mnoho dětí a rodičů. Užijí si pestrý  program na který se mohou už teď moc a moc těšit!
Info:alena.klimkova@seznam.cz


Klidný čas adventní, příjemné vánoční svátky v kruhu rodinném a přátelském,  ZDRAVÍ a úsměv na tváři po celý rok 2015!


18.5.2013

Hájecký BABY CUP

Zveme rodinky s dětmi na super závod v krásném prostředí Hájeckého parku u Sokolovny :-)! Děti si zasoutěží na odrážedlech a kolech, maminky také, budou-li chtít. Strávíte s rodinkou fajn sobotní den společně s dalšími kamarády.

více informací  na www.sokolicihaj.blog.cz


19.-21.4.2013

Jarní víkend v Beskydech

Tradiční jarní víkend s Alenou Klimkovou a Luckou Kubáčovou můžete prožít v luxusním prostředí hotelu DUO - Horní Bečva.

Je pro Vás připraven bohatý program dynamických i pomalých forem cvičení, saunový svět, wellness, procházka jarní přírodou a další překvapení :-).

Více informací: alena.klimkova@seznam.cz


23.3.2013

Ostravský aerobik maratón

Již 13. ročník naší tradiční taneční akce je pro Vás připraven!Neváhejte a přijďte si zatančit a  vyhrát jednu z krásných cen!

Více na www.aerobikmaraton.cz


11.1.-13.1.2013

V novém roce do kondice!

Tradiční víkend pro nadšence pohybu a zimních radovánek - běžky, sjezdky, sáně, boby,...V novém roce se sejdeme v novém prostředí hotelu Karlov!  Přijede samozřejmě i Ježíšek a přivítáme další rok pohybem, smíchem a překvapením :-)!

více info: alena.klimkova@seznam.cz

dokument ke stažení zde


Přejeme Vám klidný čas adventní, vánoční svátky prožité v radosti s rodinou a přáteli.

V novém roce 2013  zdraví,   úsměv na tváři a sílu ke splnění všech svých snů a přání.


29.8.-7.9.2012

Sportovně-relaxační pobyt u moře

V prvním zářijovém týdnu si pojedte s námi prodloužit léto. Nádherné moře, pestrý sportovní program a pohoda!

více info: alena.klimkova@seznam.cz, www.frcime.cz

dokument ke stažení


30.11.-2.12.2012

Mikulášský víkend

3. ročník veselého víkendu pro rodinky s dětmi, na který v sobotu  zavítá i Mikuláš, čert a anděl, se uskuteční opět na Kamzíku v Jeseníkách. Bohatý program čeká děti, ale i dospěláky!

info: alena.klimkova@seznam.cz

dokument ke stažení zde26.5.2012

Hájecký BABY CUP

V sobotu proběhl úspěšně již 3. ročník závodů na odrážedlech a kolech pro děti od 0-8 let :-)!

viz  Fotogalerie a Akce


18.-20.5.2012

Víkend Body and Mind

Na jaře Vás zveme na tradiční jarní víkend pomalých forem cvičení - powerjogy, creative jogy, port de bras, balance... doplněný pro zájemce cyklovýletem a možná i vyzkoušením si  horolezení na blízkých skalách :-)!

více info na: alena.klimkova@seznam.cz

dokument zde


15.-19.8.2012

Prodloužený víkend pro rodinky s dětmi

Již potřetí se v létě vydáváme za krásami Vysočiny. Pro děti i dospěláky je připraven bohatý program :-)!
více o akci v záložce Akce a Fotogalerie

dokument zde


24.3.2012

12. Ostravský aerobik maratón

V sobotu 24.3.2012  zveme všechny věrné i nové příznivce této oblíbené a tradiční ostravské akce do Sportovní haly TJ Mittal.

Krásné ceny, bohatá tombola a především skvělé taneční lekce s vynikajícími instruktory!
Více na www.aerobikmaraton.cz

dokument zde


PŘEJEME VÁM ÚSPĚŠNÝ ROK 2012,  PROŽITÝ VE ZDRAVÍ A S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI!


3.-12.9.2011

Sportovní a relaxační pobyt u moře

n.o.Garrigue Vás zve na aktivní či relaxační dovolenou! Nádherné moře a sluníčko poblíž  historického městečka Trogir Vám dodají energii do podzimních dnů. Připraven je pestrý sportovní i kulturní program.

info: alena.klimkova@seznam.cz

dokument zde


1.8.-5.8.2011

Netradiční zážitkový týden!

Máte-li chuť, čas a rádi jezdíte na kole a pobýváte v přírodě, pak neváhejte a pojedte s námi na kouzelná místa na Vysočině.Pestrý program je připraven pro dospělé i děti od pondělí 1.8. do pátku 5.8.2011!

Info: alena.klimkova@seznam.cz

dokument zde


28.5.2011

Motokárový den dětí

Ve spolupráci s Moravským motokárovým klubem připravujeme Motokárový den dětí! Přijďte na parkoviště vedle bazénu Aqua v Porubě a strávíte se svými dětmi zajímavý den.

více info: pavel.kubac@seznam.cz


14.5.2011

Hájecký Baby Cup 1. ročník

Sokol Háj ve spolupráci s n.o. Garrigue pořádá pro děti 1. oficiální ročník závodů na odrážedlech, trojkolkách a kolech pro děti od 2 do 10 let. Speciální závod čeká i rodiče dětí. Neváhejte a pojdte si s dětmi zasportovat :-)!

více na www.sokolicihaj.blog.cz


30.4.2011

11. ročník Ostravský Aerobik Maraton

 11.ročník akce "Ostravský aerobik maratón" je již minulostí...Těšíme se opět za rok!

více na www.aerobikmaraton.cz

plakát ke stažení zde


4.-6.3.2011

Víkend pro ženy k MDŽ

Strávili jsme příjemný víkend v krásném protředí hotelu Mesit v Beskydech. Byl připraven pestrý program cvičení, procedůr a zábavy. Více info v záložce Akce a Forogalerie

dokument zde


2.-6.2.2011

5. mítink partnerů projektu

V Ostravě jsme přivítali partnery projektu Grundtvig:  ADULT MOTIVATION WITH NATURE SPORTS z Turecka, Itálie, Rumunska, Maďarska a Řecka. viz Akce


14.16.1.2011

Víkend "V novém roce do kondice"

Rok 2011 jsme přivítali aktivním pohybem a smíchem!Ve spolupráci s CK Frčíme jsme úspěšně uspořádali již 2.ročník zimního víkendu pro ženy i muže.

Více v záložce Akce a Fotografie


17.-21.8.2011

Prodloužený víkend pro rodiny s dětmi

Netradiční víkend pro rodiny s dětmi se uskuteční na Vysočině - letos v areálu  penzionu Pegas. Horolezení, cyklistika, zábava pro děti i dospěláky.

info: alena.klimkova@seznam.cz


ŠŤASTNÝ ROK 2011!


3.-5.12.2010

Mikulášský víkend pro děti i dospěláky!

Po velmi úspěšném srpnovém Netradičním víkendu pro rodiny s dětmi s horolezením a  cyklistikou proběhl veselý a hravý Mikulášský víkend pro děti i dospěláky v Jeseníkách!

více: záložka fotogalerie a akce

dokument zde


19.-21.11.2010

Relaxační víkend nejen s  TANTROU

Připravili jsme pro Vás netradiční víkend, kde si můžete zacvičit powerjogu, pilates, balantes, seznámíte se s tantrickým cvičením a vyzkoušet můžete tantrickou, medovou i čokoládovou masáž!

více: záložka Akce a Fotogalerie

dokument zde


6.10.2010

Seminář pro učitele cizích jazyků

zaměřen na informování o možnostech výjezdu (mobility) a podmínek získání grantu na jazykové kurzy v zahraničí se uskutečnil  6.10.2010. Více info v záložce Akce1-3.10.2010

Mítink partnerů projektu Grundtvig: Mobility Opportunities for Disabled Learners

se uskutečnil v Ostravě 1.-3.10.2010. Naše organizace pomohla připravit a realizovat program pro partnery SKV  z Portugalska a Anglie v projektu Partnerství. Prožili jsme krásný víkend a obohatili se navzájem o poznatky z velmi náročné  práce s hendikepovanými lidmi.


23.11.2010

Udělejme něco pro naše děti

v úterý 23.11. se uskutečnila akce komunity MŠ Slavíkova zaměřená na úpravu školní zahrady v rámci projektu "Hřiště pro naše děti"

dokument zde


5.-18.9.2010

Intenzivní jazykový kurz v  Central London School

Koordinátorka projektu Grundtvig  ADULT MOTIVATION WITH NATURE SPORTS, ve kterém je n.o. Garrigue jedním z partnerů, získala podporu Národní agentury ke zvýšení jazykové způsobilosti, která je podmínkou pro komunikaci s partnery projektu. Více v záložce Akce a Fotogalerie


1.-5.9.2010

4. mítink partnerů projektu Grundtvig

se uskutečnil v rumunském městečku Rešica. V jeho průběhu se uskutečnila konference k tématu projektu na půdě Technické university. Více v záložce Projekty


19.-22.8.2010

Netradiční víkend pro rodiny s dětmi

Kouzelná příroda Vysočiny byla místem prvního netradičního víkendu pro rodiny s dětmi. Zdolávali jsme vrcholky skal, poznávali vysočinskou krásu ze sedel kol, hráli jsme si, zpívali a dobře se bavili! Jen času bylo málo...


5.8.2010

Projekt "Hřiště pro naše děti - modernizace zahrady v areálu MŠ Slavíkova" získal finanční podporu!

Zástupci nadačního fondu VIA a n.o. Garrigue podepsali smlouvu o poskytnutí finančního příspěvku z programu Fond místního rozvoje podpořeného z protředků  NIF.


9.6.-13.6.2010

3. mítink partnerů projektu Grundtvig - SOLUŇ

Slunečná Soluň byla místem třetího setkání partnerů projektu Grundtvig: Adult motivation with nature sport. Intenzívní a bohatý program, který výborně připravili a zorganizovali řečtí partneři, zahrnoval prezentaci a zhodnocení výsledků akcí naplánovaných na 2. mítinku ve Veroně, projednání průběžné zprávy NA, doplnění web. stránek projektu i brožury a diskusi k příspěvkům na konferenci v Rešici, která proběhne v rámci 4. setkání v září v Rumunsku.


7.5. -9.5. 2010

Víkend v pohybu

Jarní víkend plný pestrých aktivit i relaxace, který jsme připravili  ve spolupráci s CK Frčíme, úspěšně proběhl v příjemném prostředí hotelu Kamzík uprostřed krásně rozkvetlé přírody Jeseníků. Více informací najdete v záložce Akce.


15.5.2010

Bike cup pro předškolní děti

N.o. Garrigue byla partnerem Sokolu Háj při pořádání 1. ročníku závodu Bike cup pro předškolní děti v Háji ve Slezsku. Více informací viz Akce


17.-20.3. 2010

2. mítink partnerů projektu Grundtvig - VERONA

Romantická Verona byla místem druhého setkání partnerů projektu Grundtvig: Adult motivation with nature sport. Byly definovány cílové skupiny partnerských organizací, vytvořen časový harmonogram plánovaných akcí a prezentovány webové stránky a brožura projektu.


13.3.2010

Ostravský aerobik maratón

Úspěšný 10.ročník Ostravský aerobik maratón se uskutečnil pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a byl podpořen dotací města Ostravy. Více informací a fotogalerii najdete na:

www.aerobikmaraton.cz


15.1.-17.1.2010

Víkend pro ženy

V novém roce do kondice - Body and Mind (tělo - cvičení a mysl - angličtina hrou) Více informací o průběhu víkendu najdete v záložce Akce a fotografie  ve fotogalerii!


3.-7.12.2009

1. mítink partnerů projektu Grundtvig - EDIRNE

V kouzelném  tureckém městečku Edirne se uskutečnilo první setkání partnerů projektu Grundtvig: Adult motivation with nature sport. Na programu byla prezentace partnerských organizací projektu, definování cílů a  vytýčení úkolů projektu.
AKTUALITY

22.-24.5.2020

Jarní víkend na Rusavě

Překráná příroda Hostýnských vrchů, jógové lekce, kruhový trénink, bodywork, masáže, bazén, vířivka, sauna, zpívánky, společenské hry a trénink břišních svalů smíchem zažijete na jarním víkendu na Rusavě!


24.-26.4.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


Přejeme Vám příjemné adventní dny, vánoční svátky prožité co nejvíce v klidu a pohodě s Vašimi blízkými a do nového roku 2020  zdraví, štěstí, sílu, úsměvy, objetí  a naplno prožitý každý den!


31.11-1.12.2019

Mikulášský víkend na Kamzíku

Krásně rekonstruovaný hotel Kamzík nás již podesáté přivítá na přelomu listopadu a prosince  na našem tradičním víkendu, plném sportovních i relaxačních aktivit. V neděli určitě přijdou i Mikuláš, andělé a čertíci s nadílkou!


4.-6.10.2019

Baboletní víkend

V příjemném  prostředí hotelu  FREUD  v Ostravici nás čeká pohodový víkend s výbornou polopenzí, klidným i dynamickým cvičením, výšlapy  a veselými večírky :-)!
RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009