Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Dny NATO v Ostravě přinesly špičkovou podívanou a peníze pro handicapované sportovce (převzato z tiskové zprávy Nadace ČEZ)

V sobotu 22. září 2012 odstartoval 12. ročník Dnů NATO & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky na Letišti Leoše Janáčka v Mošnově.

Dny NATO patří k nejvýznamnějším leteckým, armádním a bezpečnostním akcím ve střední Evropě. Její součástí jsou filmové projekce, semináře a prezentace výcviku speciálních jednotek. Kromě adrenalinových zážitků nabídl program i příležitost podpořit handicapované sportovce. Stačilo vyzkoušet jízdu na Oranžovém kole: ujetá vzdálenost za 1 minutu se ihned přepočítá na peníze. Oranžové kolo současně prezentovalo aktivity obdarovaných organizací a seznámilo veřejnost s těmi, kdo pečují o osoby s handicapem či jiným znevýhodněním.

Letos se Oranžová kola roztočila pro občanská sdružení Dobré místo pro život a Garrigue, která chtějí svým členům pořídit nové sportovní vozíky.

zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
AKTUALITY

22.-24.5.2020

Jarní víkend na Rusavě

Překráná příroda Hostýnských vrchů, jógové lekce, kruhový trénink, bodywork, masáže, bazén, vířivka, sauna, zpívánky, společenské hry a trénink břišních svalů smíchem zažijete na jarním víkendu na Rusavě!


24.-26.4.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


Přejeme Vám příjemné adventní dny, vánoční svátky prožité co nejvíce v klidu a pohodě s Vašimi blízkými a do nového roku 2020  zdraví, štěstí, sílu, úsměvy, objetí  a naplno prožitý každý den!


31.11-1.12.2019

Mikulášský víkend na Kamzíku

Krásně rekonstruovaný hotel Kamzík nás již podesáté přivítá na přelomu listopadu a prosince  na našem tradičním víkendu, plném sportovních i relaxačních aktivit. V neděli určitě přijdou i Mikuláš, andělé a čertíci s nadílkou!


4.-6.10.2019

Baboletní víkend

V příjemném  prostředí hotelu  FREUD  v Ostravici nás čeká pohodový víkend s výbornou polopenzí, klidným i dynamickým cvičením, výšlapy  a veselými večírky :-)!
RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009