Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Dny NATO v Ostravě přinesly špičkovou podívanou a peníze pro handicapované sportovce (převzato z tiskové zprávy Nadace ČEZ)

V sobotu 22. září 2012 odstartoval 12. ročník Dnů NATO & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky na Letišti Leoše Janáčka v Mošnově.

Dny NATO patří k nejvýznamnějším leteckým, armádním a bezpečnostním akcím ve střední Evropě. Její součástí jsou filmové projekce, semináře a prezentace výcviku speciálních jednotek. Kromě adrenalinových zážitků nabídl program i příležitost podpořit handicapované sportovce. Stačilo vyzkoušet jízdu na Oranžovém kole: ujetá vzdálenost za 1 minutu se ihned přepočítá na peníze. Oranžové kolo současně prezentovalo aktivity obdarovaných organizací a seznámilo veřejnost s těmi, kdo pečují o osoby s handicapem či jiným znevýhodněním.

Letos se Oranžová kola roztočila pro občanská sdružení Dobré místo pro život a Garrigue, která chtějí svým členům pořídit nové sportovní vozíky.

zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
AKTUALITY

17.-19.9.2021

Jógový víkend - Holzberg

Překrásné prostředí bývalé hájovny Holzberg, bio farma, vynikající jídlo, parádní bazén, wellnes, zahrada, sály na cvičení,...to vše nás čeká koncem léta v překrásném jesenickém předhůří. Cvičení různých forem jógy, relaxace, mnoho hub v lesích, povídání, zpívání...po roce opět na toto kouzelné místo!


18.-22.8.2021

Vysočina - rodinky :-)

Ani kovid nás žádný rok nezastavil a opět prožijeme spolu překrásných, veselých, nabitých vším možným, 5 dnů a 4 večery a noci :-) Těšíme se na "fšecko"!


11.-13.6.2021

RUSAVA - víkend pro ženy

Víkend plný pohybu - joga, bodybalance, kruháček, výšlap na Hostýn, plavání, saunování,...a také relaxace - wellness, povídání, zpívání, společenských her,.. je připraven! Do třetice všeho dobrého - potřetí přeložen. Covid nás již nezastaví:-)!


11.-13.9.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009