Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Akce

17.-19.9.2021

Jógový víkend

Překrásné prostředí bývalé hájovny Holzberg, bio farma, vynikající jídlo, parádní bazén, wellnes, zahrada, sály na cvičení,...to vše nás čeká koncem léta v překrásném jesenickém předhůří. Cvičení různých forem jógy, relaxace, mnoho hub v lesích, povídání, zpívání...po roce opět na toto kouzelné místo!


11.-13.6.2021

RUSAVA - víkend pro ženy

Víkend plný pohybu - joga, bodybalance, kruháček, výšlap na Hostýn, plavání, saunování,...a také relaxace - wellness, povídání, zpívání, společenských her,.. je připraven! Do třetice všeho dobrého - potřetí přeložen. Covid nás již nezastaví:-)!


20.-24.8.2014

Vysočina pro rodinky s dětmi

Vysočina letos přivítala 43 dětí, 2 nenarozené v bříšku a mnoho dospělých :-)!Nejmladšímu Eliáškovi byly 3 a půl měsíce a vše s námi zvládl  na "1"!

Jezdili jsme na kolech v kouzelné přírodě, lezli po skalách, účastnili se 1. Zimních vysočinských olympijských her, ráno se příjemně protáhli power jogou, sbírali houby, jedli, pili a co nejvíce si užívali sebe navzájem. Tak zase za rok!

Více ve fotogalerii!

 

Amazon Web Services (AWS) certification has quickly become a coveted credential among IT professionals looking to advance their careers through cloud technology. Amazon Web Services offers numerous certification options tailored specifically for different roles and skill levels ranging from cloud architects and developers, sysops administrators and security specialists - becoming certified not only shows your expertise but also shows commitment to staying abreast of ever-evolving cloud technology trends.AWS certifications open doors to numerous career opportunities. As organizations migrate more of their infrastructures to the cloud, AWS-certified individuals become ever more sought after - whether seeking your first cloud-related job or looking for promotion within your current role - making an AWS certification standout a distinct competitive edge in IT industry. So invest in yourself, expand your skill set, and explore its many opportunities!


Amazon Web Services (AWS) certification has quickly become a coveted credential among IT professionals looking to advance their careers through cloud technology. Amazon Web Services offers numerous certification options tailored specifically for different roles and skill levels ranging from cloud architects and developers, sysops administrators and security specialists - becoming certified not only shows your expertise but also shows commitment to staying abreast of ever-evolving cloud technology trends.


Click here to know more about aws certification.


AWS certifications open doors to numerous career opportunities. As organizations migrate more of their infrastructures to the cloud, AWS-certified individuals become ever more sought after - whether seeking your first cloud-related job or looking for promotion within your current role - making an AWS certification standout a distinct competitive edge in IT industry. So invest in yourself, expand your skill set, and explore its many opportunities!


Learn more about aws certification here.

 


30.11.2014

Mikulášský  víkend

Děti si to po roce zase užily s čertem,  andělem i Mikulášem :-)! Zpívaly jim, přednášely básničky a plnily náročné a veselé úkoly, které jim Mikuláš dal! Zábava byla celé tři dny a za rok zaséééé!!!16.-18.1.2015

Velké Karlovice - Novoroční víkend

Poprvé v horském hotleu Kyčerka a zase paráda...jen trošku více sněhu nám chybělo ..běžkovaly jsme i na vodě a hlíně - no zážitek to byl!Ale naše kino ve cvičební místnosti a pohádka Tři bratři s nádhernými písněmi a Jegermajstrem :-) nám odpoledne vymalovaly do růžova ...a co potom to fajné cvičení.....!!!


18.5.2013

Hájecký Baby Cup

120 dětí a  jejich rodiče si užili již 3. ročník závodů pro děti od 0-10 let.Závodilo se na odrážedlech, kolech s kolečky i kolech. Maminky vyzkoušely svou rychlost na 500m na trenažeru :-)!No prostě paráda, boje jako o život, všichni spokojení a nadšení. I počasí nám přálo a tak ahoooj zase za  rok!


19.-21.4.2013

Jarní víkend pro ženy

Tradiční jarní víkend pro ženy jsme prožili opět po roce v nádherném prostředí hotelu DUO - Horní Bečva. Úžasný wellness, skvělé jídlo, veselý a vstřícný personál a samozřejmě super cvičení a výšlapy do okolí, to vše  nás naladilo a nabilo energií do dalších jarních dnů :-)


23.3.2013

Ostravský aerobik maratón

23. března 2013 se uskutečnil  13.ročník   tradiční a oblíbené akce, kterou pořádala nezisková organizace GARRIGUE (www.garrigue.eu) pod záštitou náměstka primátora města Ostravy pana Ing. Martina Štěpánka Ph.D.

Letos jsme přivítáli Milana Ondruše, vynikajícího slovenského prezentéra tanečních lekcí, který strhl od začátku všechny účastníky krásnou choreografií a svým neskutečným elánem. Následovala nezvyklá a „odvaz“  taneční lekce „Lets girls“ s Pavlínou Jančovou,  veselý „retro double“ s Luckou Reichlovou a Jiřinou Kračmarovou. Stálice našeho  maratónu – vynikající světová prezentérka Iva Mojžíšková,  roztančila v poslední dynamické taneční choreografii celý sál  a  závěrečné pohlazení nás čekalo od Hanky Mihulové v creative józe na píseň Skyfall – beze slov ….:-)

 Poprvé nemuseli  mít účastníci startovní čísla, nesledovali je rozhodčí …Všechny hodnotné a krásné ceny byly losovány. Téměř všichni si nějakou odnesli domů. Hlavní ceny – zájezd k moři s CK Frčíme, večeře pro dva s odvozem  od Auto Heller a poukázky na akce CA Allroads - se losovaly až po ukončení páté lekce. Kdo vydržel, měl šanci vyhrát … Vítězkami v losování se staly Věrka Adámková, Lucka Pelcová a Katka Lexová – blahopřejeme a užijte si je!

Děkujeme všem sponzorům, bez kterých by maraton nebyl!


11.-13.1.2013

V novém roce do kondice

Tradičním novoročním víkendem jsme zahájili rok 2013 v kouzelně zasněženém Karlově! Příjemný penzion Karlov s milým personálem, cvičení ráno a večer, výlet na běžkách, sauna, svařáček v "deštníku"...večer Ježíšek a kupa dárečků, pak Silvestr a oslava příchodu nového roku!

Co více jsme si mohli (i dva muži :-))  přát!


6.10.2010

Seminář pro učitele cizích jazyků

V zasedací místnosti CPIT VŠB-TUO proběhl ve středu seminář pro učitele cizích jazyků, který byl zaměřen na předání informací o možnostech mobilit na vzdělávací jazykové či metodické kurzy v zahraničí.

Učitelé získlali informace o způsobech vyhledávání možností mobilit, psaní a hodnocení žádosti o grant. Shlédli prezentaci nedávného pobytu koordinátorů projektů n.o. Garrigue na intenzivním jazykovém kurzu v Londýně. Byli rovněž informováni o současných aktivtách n.o. Garrigue na poli celoživotního vzdělávání.


15.-17.10.2010

Víkend pro ženy s výukou angličtiny

V kouzelně zbarvené přírodě Jeseníků jsme prožily opět parádní víkend a užily si jej na 200%! Cvičily jsme interval, bodywork, power jogu, odvázaly se při zumbě s Bárou :-), prožily choreografii port de bras a krásnou creative jogu s Hankou a zařádily při double 2 v 1! V sobotu jsme se naučily nová slovíčka v rámci výuky angličtiny hrou, vyšláply si na výlet do stylové a úžasné hospůdky a zpívaly skoro do rána, nechaly se opečovávat masérkou, pedikérkou a kosmetičkou... domů se nám vůbec nechtělo...


19.11.-21.11.

Víkend s tantrou

 Na listopadovém víkendu jsme nakoukly do tajů tantrického cvičení, které vedla výborná lektorka Lucka a  mohly jsme vyzkoušet zajímavou tantrickou masáž s Julií. Program byl opět pestrý - tančily jsme zumbu, protáhly a posílily svaly při lekcích Body and mind a relaxovaly při masážích, manikúře, kosmetice a večer při dobrém vínku a kytaře. V sobotu nám při výšlapu svítilo i sluníčko!


3.-5.12.2010

Mikulášský víkend

Víkend plný her a zábavy pro děti i dospěláky jsme prožili v Karlově. Děti si  s rodiči zařádili v tělocvičně, bazénu  i venku, kde postavili parádní iglu a společně plnili disciplíny mikulášského X- boje a připravovali se na večerní příchod Mikuláše. A opravdu přišel! Trojice Mikuláš, čert a anděl zavítala za dětmi večer do tělocvičny, kde je po jejich krásném tanečním a pěveckém vystoupení s vlastnoručně vyrobenými maskami  obdarovala nadílkou, ze které měly velikou radost. Mikuláš dětem slíbil, že  pokud budou celý rok opět hodné, přijde za nimi za rok znovu :-). Už se těšíme!

 


14.-16.1.2011

Víkend "V novém roce do kondice"

proběhl ve spolupráci s CK Frčíme a byl úspěšným druhým ročníkem! Účastníci si užili sportovní aktivity v tělocvičně - powerjogu, taneční lekci, posilování, port de bras, v bazénu aqua aerobik a venku - lyžování, procházku, lázně. Užili si  všechny procedůry - masáže, kosmetiku i pedikůru. První večer jsme přivítali Ježíška a za krásné dárečky mu zazpívali koledy a druhý večer byl Silvestr a to tedy řádně veselý...no a  v neděli za sluníčka jsme si užili Nový rok :-)..těšíme se v březnu na další víkend k MDŽ!


2.-6.2.2011

Mítink partnerů projektu Grundtvig

byl organizován naší neziskovou organizaci Garrigue. Byl to mítink předposlední, kdy jsme si rozdělili úkoly ke zpracování výsledků projektu do závěrečné brožury a zprávy pro NA. Pro naše partnery jsme připravili bohatý a pestrý program. Navštívili  radniční věž i s výkladem o našem městě. Fárali v hornickém muzeu na Landeku, kde s chutí snědli  tradiční český oběd - kačenu, zelí a knedlíky. Fandili na hokejovém utkání Vítkovice - Brno, zasoutěžili si v bowlingu a vyběhli na sněžnicích na Pustevny, kde si také zalyžovali.Paráda!

Samozřejmě poznali výborné ostravské restaurace a vyhlášenou  Stodolní ulici.

Těžko jsme se loučili a všichni se těšíme na závěrečný mítink v Maďarsku, který proběhne v červnu 2011.


3.-6.3.2011

Víkend k MDŽ

Báječný víkend s báječnými ženami :-)!Hotel Mesit s výborným zázemím (sauna, whirpool, bazén, které jsme dokonale využívaly), byl naším dalším pobytovým místem, kde jsme cvičíly, relaxovaly  a užívaly si na 100%. Připraven byl velmi bohatý program: cvičení zumby, balance s overbally, powerjoga, tantrické -úžasné tance a cvičení, které v nás zanechalo silný dojem, tai chi a port de bras v příjemném hotelovém sále. Sobotní sluníčkový den jsme si užily na běžkách, sjezdovkách či turistikou na Pustevnách, kde bylo kouzelně. A při tom všem stihly masáž, pedikůru, kosmetiku a večer přednášku o líčení  a večírek s dobrým vínkem a kytarou.

Uteklo to jako vždy velmi rychle a my se těšíme na podzim zase  na shledání :-)!


30.4.2011

11. ročník Ostravský aerobik maratón

V sobotu 30.4.2011, si do Sportovní haly na Dubině přišlo zatančit 125 účastníků! Maratón zahájila čarodějnice, která přilétla na koštěti :-) a úvodní slovo a povzbuzení do 5-ti soutěžních lekcí popřál všem soutěžícím   náměstek primátora města Ostravy PhDr. Martin Štěpánek, který nad akcí převzal záštitu. Následovaly krásné taneční choreografie Zuzky Švíkové a Lukáše Kolka. Třetí lekce – zumba s Katkou Žaloudkovou, rozdělila účastníky na dva tábory – jedni si ji náramně užili, další – tradiční zastánci klasických forem aerobního pohybu – ji protrpěli… Parádní double aerobic sjednotil opět všechny a atmosféra byla úžasná. Iva Mojžíšková a Lucka  Čadanová byly jako pár – baletka s partnerem – strhující :-) ! A závěr? Pro ten není slov – creative yoga s Hankou Mihulovou rozněžnila a zklidnila všechny, kteří zůstali až do konce. Krásná tečka – Pokoj v duši…

 

Rozhodčí měli jako každý rok náročné a těžké  rozhodování.  Vyhlášeno bylo deset nejlepších finalistek – vítězkou se  stala Kateřina Homolová z Ostravy, 2. místo patří Lucce Reichlové z Karviné a 3. vybojovala Jiřinka Kráčmarová z také Ostravy. Blahopřejeme!

 

Děkujeme všem příchozím, lektorům, rozhodčím, sponzorům, zvukařům a organizačnímu týmu „aerodětí“, že jsme mohli prožít tento den aktivně – ladným a  krásným pohybem.. A kdo byl vyhlášen nesympatičtěji tančící čarodějkou? Petr Kašpárek :-) – čaroděj!!! Jediný soutěžící muž. Vyhrál speciální cenu pro letošní soutěž, nebot den maratonu byl dnem pálení čarodějnic.

 

Ještě jednou děkujeme všem za podporu a za rok se těšíme opět na viděnou a tančenou!


14.5.2011

Hájecký baby cup

Oficiální první ročník akce pro děti k jejich svátku proběhl v krásném prostředí hájeckého parku. Naše organizace pomáhala hlavnímu organizátorovi Sokolu Háj uspořádat tuto parádní akci pro děti! Soutěžily děti od 2 let - na odrážedlech a starší již na trojkolkách či kolech. Atmosféra byla neuvěřitelná a děti bojovaly jako o život. Zasoutěžili si i rodiče  v závodě na koloběžkách :-)! Byl´to velmi příjemný den, počasí nám přálo a těšíme se na další ročník v květnu 2012!

 


28.5.2011

Motokárový den dětí

Pro děti jsme ve spolupráci s Moravským motokárovým klubem připravili také Den dětí, kde si mohly děti i rodiče vyzkoušet jízdu v závodních motokárách a zasoutěžit si v dalších netradičních disciplínách. Bohužel pršelo a lilo od rána, a proto byla účast menší, než jsme očekávali. Ti, kteří přišli, nelitovali!Koukněte do fotogalerie.


1.-5.8.2011

Netradiční zážitkový týden

Vysočina, Vysočina, to je nádherný kraj :-)! S učiteli a jejich rodinkami jsme strávili opravdu parádních pět dnů plných neskutečných zážitků. Počasí vyšlo neuvěřitelně v tom letošním deštivém létě a my jsme strávili dny na kole, na skalách, v rybníce a táboráku s kytarou a houslemi.


17.-21.8.2011

Víkend pro rodinky s dětmi

A opět na Vysočině, ale na jiném kouzelném místě. U Medlovského rybníka v chatkách Penzionu Pegas jsme prožili opět nádjerných 5 dnů s rodinkami a jejich dětmi. Dohromady nás bylo přes 50!!! Děti se vyřádily, rodiče také a co víc si můžeme přát? Jen at se setkáme ve zdravíčku na Mikulášském víkendu nebo za rok opět na Vysočině:-)!

 


2.-9.9.2011

Trogir - sportovní týden u moře

V našem známém kempu Belvedere u města Trogir - památka Unesco- jsme prožili 6 dnů plných pohybu. Ráno a večer cvičení - powerjoga, port de bras, creative jogy, bodystyling, kickbox, dance,.. v průběhu dne beach volleyball a tenis - i s výukou!

Moře nádherné, večery pod hvězdnou oblohou s kytarou nebo bez -  romantika veliká a domů se nám nechtělo...


24.3.2012

Ostravský aerobik maratón

V příjemné volejbalové hale TJ Mittal jsme letos přivítali necelou stovku účastníků naší tradiční akce.

5 úžasných tanečních choreografií vynikajících lektorů - Zuzky Švíkové, Ivy Mojžíškové, Pavlínky Janšové, Lenky Kudělové a Lukáše Kolka strhlo všechny tančící na ploše a vyvolávalo u diváků mrazení i velký aplaus!

Po velkém boji (jako vždy) vyhrála letos Tereza Sattková z Příbora, druhá se umístila Lucka Reichlová z Karviné a na třetím místě byl muž - Tomáš Dědič z Prahy. Blahopřejeme nejen jim, ale všem Vám, kteří jste přišli, tančili a vytvořili nádhernou atmosféru pro sebe, lektory, diváky a svým příchodem naši akci podpořili :-)!

Děkujeme všem sponzorům a městu Ostrava za velkou podporu. Bez nich by se akce uskutečnit nemohla.

Za rok se na Vás  budeme těšit.

Tančete, hýbejte se a užívejte si pohybu!


25.-27.11.2011


Víkend Body and Mind

Poprvé v překrásném prostředí rekonstruovaného Davidova mlýna u Kružberku jsme pořádali tradiční podzimní víkend pro ženy. Pestrý program pomalých forem cvičení ráno a večer doplněný výukou severské chůze a následnou  celodenní procházkou jsme absolvovaly s veselou myslí a s úsměvem na rtech. Večer nás čekala nová sauna - úžasná - a veselý večírek.

V neděli jsme si odvezli domů  čerstvé ryby na večeři a těšíme se na jarní víkend i s koly a snad i horolezením (pro dobrovolníky :-))!2.-4.12.2011

Mikulášský víkend

Na 2.ročník mikulášského víkendu s Mikulášem, čertem a andělem se těšili stejně rodiče i děti! Ty si celý víkend pořádně užily - s tetou  Petrou soutěžily, řádily, zpívaly, kreslily ... maminky s Alčou cvičily a všichni dohromady se prostě pořádně bavili:-)! Rodičové hlavně večer - elektrická kytara - úžasné Filo!, kytara, housle a vícehlasý zpěv - to nemělo chybičku.. Jen ten sníh mohl napadnout ...ale  vše opravdu nemůže být dokonalé..tak zase v létě na Vysočině ahoooj


18.-20.5.2012

Víkend Body and Mind Davidův mlýn

Jarní netradiční víkend pro ženy a tentokráte i muže byl parádní. Devět statečných vyjeli na kole z Ostravy a nádherným krajem dorazili po páté na místo. Sobota - sluníčkové, letní počasí, euforie po zdolání skály - témeř všichni poprvé horolezili :-)! Někteří si užívali u rybníčků a váleli se...pak jsme tančili  a fandili našim hokejistům - to jediné se nepovedlo, ale medaile v neděli byla vybojována! V neděli ráno po taneční józe hurá na kola, ale domů se nám  vůbec nechtělo...  na podzim se těšíme zase na viděnou !


26.5.2012

Hájecký BABY CUP

V Háji proběhl úspěšně již 3. ročník závodů pro děti na kolech a odrážedlech. Naše organizace byla partnerem Sokolu Háj, který tuto oblíbenou soutěž pořádá v krásném prostředí parku u sokolovny. Letos přišlo závodit přes sto dětí! Čekaly na ně krásné ceny - poháry, medaile a dárky, které věnovali sponzoři akce. Děti řádily nejen na svých kolech, ale i ve skákacím hradu, svezly se na koni a nechaly si parádně pomalovat obličeje :-).
Soutěž byla připravena i pro maminky (taínkové pořádně povzbuzovali...) na trenážéru jely 500m na čas. Nejrychlejší maminka získala medaili a šampánské. Sobotu si za krásného počasí užili děti i dospěláci parádně.


15.-19.8.2012

Víkend na Vysočině pro rodinky s dětmi

Rok uběhl jako voda a my jsme se opět vrátili na staré a oblíbené místo u Milovského rybníčka do penzionu Solitary. Počasí bylo nahoře objednáno a my jsme si užili nádherných 5 slunečných dnů na skalách - Dráteníčky a Čtyři palice - lezení pro děti i dospělé je vždy velký adrenalin a prožitek. Vyjeli jsme si na kolech kochat se krásou vysočinského kraje, čestně v duchu hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se ", které děti složily po noční stezce odvahy, jsme bojovali ve veselých disciplínách Vysočinských olympijských her :-)! Večerní táboráky, hvězdná obloha, zpívání,  ranní budíček cvrčka - houslistky, joga....v neděli se nám  domů vůbec nechtělo.

 


30.11.-2.12. 2012

Mikulášský víkend

Na závěr roku 2012 jsme prožili parádně veselý a  hravý mikulášský víkend. 31 dětí i jejich maminky a tatínci bojovali v rodinném x boji, řádili při hrátkách v tělocvičně, plnili úkoly čerta při vycházce, máchali se v bazénku...no a nakonec přišli celý den očekáváni Mikuláš, čert i anděl!


19.-22.8.2010

Netradiční víkend na Vysočině

Pro rodiny s dětmi jsme připravili netradiční víkend v kouzelném prostředí vysočinského kraje, u milovského rybníka, pod skalami zvanými Dráteníčky. Vyzkoušeli jsme si zdolání vrcholů skal Čtyři palice (úspěšně) a z nich se "kochali" nádherným výhledem po okolí. Popolézt po skále si s nadšením vyzkoušely i děti a některé chtěly lézt a lézt neustále!

S chutí jsme šlapali na kolech s dětmi v sedačkách, na tyčích i bez "zátěže"  romantickou Vysočinou okolo Velkého Dářka do Polničky, kde jsme si ve Vagónu všichni dosytosti užili místních atrakcí. Cyklovýlet  se vydařil báječně!

Nedělní "Dětský víceboj" byl urputný, soutěžilo se s obrovským zaujetím a  vyhráli VŠICHNI!

Večery u ohně, pod hvězdnou oblohou a zářícím dorůstajícím měsícem, byly romantické, plné zpěvu, povídání a smíchu.

Vracet domů se nechtělo nikomu z nás...


5.-18.9.2010

Central School of Language in London

Koordinátorka projektu Grundtvig ADULT MOTIVATION WITH NATURE SPORTS získala letos grant Národní agentury NAEP na zvýšení svých jazykových schopností. Pro komunikaci s partnery projektu, ve kterém je naše organizace jedním z partnerů, je nezbytná dobrá znalost angličtiny. Škola byla náročná, ale velmi přínosná. Pobyt byl krátký, ale intenzívní - 8 hodin ve škole každý den. Děkujeme NA za tuto možnost vzdělávat se!


15.5.2010

Bike cup pro předškolní děti

Sokol Háj ve Slezsku ve spolupráci s n.o. Garrigue uspořádal 1. ročník závodů pro předškolní děti na odrážedlech, kolech s kolečky a kolech. I přes nepříznivou předpověď počasí, která se naštěstí nevyplnila, si přišlo zasoutěžit a vyzkoušet své umění 28 dětí od 2 do 6 let. Atmosféra byla výborná, rodiče vytvořili báječnou diváckou kulisu. V 5 kategoriích byli vyhlášeni vítězové sprintu a slalomu, všichni si odnesli hezké ceny. Vyhráli všichni, kteří přišli a strávili v areálu rybárny, blízko Čertova mlýna, příjemné a veselé sobotní dopoledne!


13.3.2010

Ostravský Aerobik Maratón

Letošní 10. jubilejní ročník, který se konal pod záštitou náměstka primátora Mgr. Lubomíra Pospíšila a poprvé  byl pořádán neziskovou organizací GARRIGUE,   je již minulostí. V sobotu 13.3. 2010 jsme v příjemném prostředí Sportovního centra Dubina přivítali přes 220 účastníků, nejvíce v jeho historii! Výborní prezentéři Lukáš Kolek, Zuzka Švíková, Pavlína Jančová, Iva Mojžíšková a Lucka Čadanová roztančili a rozzářili svými krásnými tanečními choreografiemi a uměním všechny cvičící (vlnili se někdy i diváci!)! Všichni společně vytvořili v hale  úžasnou, slovy nepopsatelnou, atmosféru,  tančili  a užívali si naplno nádherné lekce. Rozhodčí tak měli velmi těžké rozhodování a vybrat deset nejlepších bylo opravdu náročné. Po velkém boji se vítězkou 10. ročníku Ostravského aerobik maratónu stala Lucie Vlasáková z Kopřivnice, druhé místo vybojovala Zuzana Kožmínová z Havířova a na třetím místě se umístila Tereza Kaločová z Ostravy. Blahopřejeme! Deset nejlepších soutěžících obdrželo krásné a hodnotné ceny od sponzorů akce. Velkou radost mělo také přes 70 účastníků, kteří si odnesli další hezké dárky z bohaté tomboly. Blahopřejeme všem, kteří jste si prožili maratón do poslední minuty!

Poděkování patří výše jmenovaným lektorům, rozhodčím – Daně Bajgarové, Dáši Zavadilové, Barboře Boudové, Honzovi Jarošovi, Martinu Nováčkovi, nesmírně ochotnému a vstřícnému Igoru Šivici, který zajištoval ozvučení, Josefu Polákovi za snímání na velkoplošnou obrazovku a celému organizačnímu týmu. Děkujeme městu Ostrava za podporu a všem sponzorům za krásné ceny a dárky.

Děkujeme Vám všem za báječný sobotní den! Úsměv a spokojenost na Vašich tvářích byly a jsou naší největší odměnou.

Již dnes se těšíme na setkání s Vámi při 11. ročníku Ostravského aerobik maratónu.


7.-9.5.2010

Víkend v pohybu

V příjemném prostředí hotelu Kamzík, uprostřed  jarně vonících jesenických hor,  jsme strávili parádní tři dny! Ráno po překvapivém  budíčku (housle a zpěv :-)) jsme rozpohybovali těla taneční jógou, cvičením port de bras i dynamickým aerobním intervalovým tréninkem či nedělním závěrečným double aerobikem 2 v 1:-)! Sobotní progam po vynikající a bohaté snídani (zasloužili jsme si ji!) byl velmi pestrý - někteří si vyzkoušeli pohybovou aktivitu nordic walking, jiní využili nabídky relaxačních  procedůr - masáží, kosmetiky, pedikůry či manikůry i plavání. Po intenzivním podvečerním kruhovém tréninku,  aquaaerobiku a vydatné večeři se mnozí uvelebili v postelích, ale někteří zpívali s kytarou až do půlnoci. Děkujeme všem účastníkům za příjemné chvíle a těšíme se na viděnou a cvičenou s Vámi  na  podzimním víkendu 15.-17.10.2010 v hotelu Neptun!


31.8.-9.9.2012

Sportovně-relaxační týden u moře

Krásný týden jsme prožili v příjmeném kempu Baško Polje. Ráno za zvuku houslí se vstávalo z pelíšků, jóga nás probudila a nabila energií do každého dne. Zažili jsme bouřky i déšt, sluníčko, průzračné moře, fajn cvičení, výlet na kolech, fish piknik na ostrov  Brač, výstup na nejvyšší horu Sv. Jura a mnoho dalších veselých chvil :-)... Načerpali sílu a energii do podzimních dnů a už teď se těšíme  na parádní týden u moře zase za rok!


15.1. - 17.1. 2010

Víkend pro ženy - V novém roce do kondice!

V příjemném prostředí hotelu Kamzík a nádherně zasněžených Jeseníků, jsme strávili úžasný víkend. Program byl velmi pestrý  - ráno a večer jsme cvičili různé formy aerobního cvičení (power joga, port be bras, bodywork, balance work, interval AE, aquaaerobik..), během dne jsme se zdokonalovali v anglickém jazyce, užili si  na běžkách, sněžnicích, sjezdovkách nebo relaxovali na procedůrách - masérky, kosmetička a pedikérka se nám věnovaly od ranních do nočních hodin! Večer jsme rozdávali u stromečku dárečky, s chutí si zazpívali a ještě jednou jsme dobrým vínkem přivítali rok 2010. Všem, kteří jste s námi jeli děkujeme a těšíme se na Vás na jarním májovém víkendu!

 


19.-21.11.2010

Relaxační víkend nejen s TANTROU!

Připravili jsme pro Vás netradiční víkend, kde si můžete zacvičit powerjogu, pilates, balantes, seznámíte se s tantrickým cvičením a vyzkoušet můžete tantrickou, medovou i čokoládovou masáž! Pro bližší informace a přihlášení kontaktujte alena.klimkova@seznam.cz

dokument zde


1.-3.10.2010

Možnosti integrace hendikepovaných (Mobility Opportunities for Disabled Learners) - workshop

se uskutečnil v Ostravě 1.-3.10.2010. Naše organizace pomohla připravit a realizovat program pro partnery z Portugalska a Anglie. Všichni jsme prožili krásný víkend a obohatili se navzájem o poznatky z velmi náročné  práce s hendikepovanými lidmi. V pátek jsme navštívili Centrum pro postižené lidi Čtyřlístek, v sobotu si partneři prohlédli  Ostravu z výšky - věže naší radnice, poté jsme příjemnou procházkou došli na Slezskoostravský hrad a shlédli expozici Mohykánů. Po obědě jsme odjeli do  Horní Lhoty na místní hřiště a do klubovny, kde probíhalo soustředění klubu vozíčkářů SKV - stolních tenistů. Zábavného odpoledne se zúčastnilo společně s vozíčkáři a partnery  také  15 klientů Čtyřlístku. Z pestrého a zajímavého programu měli všichni velkou radost a přátelům z Portugalska a Anglie se nechtělo z Ostravy odjíždět. Těšíme se na další akci a vzájemné setkání.
AKTUALITY

17.-19.9.2021

Jógový víkend - Holzberg

Překrásné prostředí bývalé hájovny Holzberg, bio farma, vynikající jídlo, parádní bazén, wellnes, zahrada, sály na cvičení,...to vše nás čeká koncem léta v překrásném jesenickém předhůří. Cvičení různých forem jógy, relaxace, mnoho hub v lesích, povídání, zpívání...po roce opět na toto kouzelné místo!


18.-22.8.2021

Vysočina - rodinky :-)

Ani kovid nás žádný rok nezastavil a opět prožijeme spolu překrásných, veselých, nabitých vším možným, 5 dnů a 4 večery a noci :-) Těšíme se na "fšecko"!


11.-13.6.2021

RUSAVA - víkend pro ženy

Víkend plný pohybu - joga, bodybalance, kruháček, výšlap na Hostýn, plavání, saunování,...a také relaxace - wellness, povídání, zpívání, společenských her,.. je připraven! Do třetice všeho dobrého - potřetí přeložen. Covid nás již nezastaví:-)!


11.-13.9.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009