Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Vozíček pro Zdeňka Jedličku - nákup invalidního vozíku pro hendikepovaného stolního tenistu

Obsahem projektu je nákup invalidního vozíku pro hendikepovaného stolního tenistu. Invalidní vozík je základní pomůckou, která umožňuje dopravit se hendikepovanému člověku na místa, kam zdraví lidé běžně dojdou po svých.

Cílem projektu je individuálně zdůvodněná potřeba nákupu invalidního vozíku, který umožní častější a intenzivnější zapojení člena n.o. Garrigue do aktivit podporujících integraci hendikepovaných osob do společnosti.

Sám Zdeněk Jedlička k tomu dodává toto:

"Jsem ochrnutý na horní a dolní končetiny. Díky finančnímu daru, který mi byl vysportován na dnech NATO, si budu moci pořídit invalidní vozík, který bude vyhovovat mým potřebám - tj. lehký, stabilní a spolehlivý invalidní vozík. Díky tomuto fin. daru se mi otevřou další možnosti aktivně se zapojit a podílet na realizaci aktivit v občanském sdružení Garrigue. Díky tomuto lehkému vozíčku se stanu samostatným a lépe pohyblivým. Budu se pak moci aktivněji věnovat hře stolního tenisu a podpoře integrace hendikepovaných do běžné společnosti. V neziskové organizaci Garrigue jsem garantem právě těchto integračních snah a cílem projektu je kromě samotného nákupu invalidního vozíku také rozšíření možností integrace hendikepovaných jednotlivců do běžné, zdravé společnosti."

Děkujeme Nadaci ČEZ za poskytnutí finančních prostředků na realizaci tohoto záměru!


AKTUALITY

22.-24.5.2020

Jarní víkend na Rusavě

Překráná příroda Hostýnských vrchů, jógové lekce, kruhový trénink, bodywork, masáže, bazén, vířivka, sauna, zpívánky, společenské hry a trénink břišních svalů smíchem zažijete na jarním víkendu na Rusavě!


24.-26.4.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


Přejeme Vám příjemné adventní dny, vánoční svátky prožité co nejvíce v klidu a pohodě s Vašimi blízkými a do nového roku 2020  zdraví, štěstí, sílu, úsměvy, objetí  a naplno prožitý každý den!


31.11-1.12.2019

Mikulášský víkend na Kamzíku

Krásně rekonstruovaný hotel Kamzík nás již podesáté přivítá na přelomu listopadu a prosince  na našem tradičním víkendu, plném sportovních i relaxačních aktivit. V neděli určitě přijdou i Mikuláš, andělé a čertíci s nadílkou!


4.-6.10.2019

Baboletní víkend

V příjemném  prostředí hotelu  FREUD  v Ostravici nás čeká pohodový víkend s výbornou polopenzí, klidným i dynamickým cvičením, výšlapy  a veselými večírky :-)!
RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009