Kolik řečí umíš,
tolikrát jsi člověkem...

Tomáš Garrigue Masaryk

Pohled do naší restaurace...

Vozíček pro Zdeňka Jedličku - nákup invalidního vozíku pro hendikepovaného stolního tenistu

Obsahem projektu je nákup invalidního vozíku pro hendikepovaného stolního tenistu. Invalidní vozík je základní pomůckou, která umožňuje dopravit se hendikepovanému člověku na místa, kam zdraví lidé běžně dojdou po svých.

Cílem projektu je individuálně zdůvodněná potřeba nákupu invalidního vozíku, který umožní častější a intenzivnější zapojení člena n.o. Garrigue do aktivit podporujících integraci hendikepovaných osob do společnosti.

Sám Zdeněk Jedlička k tomu dodává toto:

"Jsem ochrnutý na horní a dolní končetiny. Díky finančnímu daru, který mi byl vysportován na dnech NATO, si budu moci pořídit invalidní vozík, který bude vyhovovat mým potřebám - tj. lehký, stabilní a spolehlivý invalidní vozík. Díky tomuto fin. daru se mi otevřou další možnosti aktivně se zapojit a podílet na realizaci aktivit v občanském sdružení Garrigue. Díky tomuto lehkému vozíčku se stanu samostatným a lépe pohyblivým. Budu se pak moci aktivněji věnovat hře stolního tenisu a podpoře integrace hendikepovaných do běžné společnosti. V neziskové organizaci Garrigue jsem garantem právě těchto integračních snah a cílem projektu je kromě samotného nákupu invalidního vozíku také rozšíření možností integrace hendikepovaných jednotlivců do běžné, zdravé společnosti."

Děkujeme Nadaci ČEZ za poskytnutí finančních prostředků na realizaci tohoto záměru!


AKTUALITY

17.-19.9.2021

Jógový víkend - Holzberg

Překrásné prostředí bývalé hájovny Holzberg, bio farma, vynikající jídlo, parádní bazén, wellnes, zahrada, sály na cvičení,...to vše nás čeká koncem léta v překrásném jesenickém předhůří. Cvičení různých forem jógy, relaxace, mnoho hub v lesích, povídání, zpívání...po roce opět na toto kouzelné místo!


18.-22.8.2021

Vysočina - rodinky :-)

Ani kovid nás žádný rok nezastavil a opět prožijeme spolu překrásných, veselých, nabitých vším možným, 5 dnů a 4 večery a noci :-) Těšíme se na "fšecko"!


11.-13.6.2021

RUSAVA - víkend pro ženy

Víkend plný pohybu - joga, bodybalance, kruháček, výšlap na Hostýn, plavání, saunování,...a také relaxace - wellness, povídání, zpívání, společenských her,.. je připraven! Do třetice všeho dobrého - potřetí přeložen. Covid nás již nezastaví:-)!


11.-13.9.2020

Jógový víkend

V překrásném hotelu HOLZBERG ve Staré Vsi v Jeseníkách Vás čeká poklidný relax víkend s Alčou a Editou. Kromě různých forem jógových lekcí Vás čeká kreativní dílnička s Edit, výšlapy do jarní přírody,  masáže, vířivky, sauna a bazén. Večer posezení s kytarou, povídání, zpívání i tanečky :-)!


RSS | mapa webu | garrigue (c) 2009